Geoblog.pl    aleksandrartwt    Podróże    RTWT: dookOLA swiata w 2 (3) lata    ZA CO BY TU DZISIAJ WYPIĆ...?

ZA CO BY TU DZISIAJ WYPIĆ...?

Malezja
Malezja, Langkawi Island

geralt1
geralt1 - 2010-04-23 18:50
gratulacje:)

powodzenia w dalszym roku/latach podrozy, nowych wrazen, przygod i przyjaznych ludzi po drodze:D

aleksandrartwt - 2010-04-23 19:09
Wielkie dzięki! A jak Twoje przygotowania do czerwcowej podróży po Azji?
Pozdrawiamy!
Ola & Mario :)

Mario
Mario - 2010-04-23 20:05
Gratulacje z okraglej rocznicy... ale sto lat nie bede wam spiewal... czyli zostalo wam jeszcze 1-2 lata... ;-)

Olimila-Olislawa ;-)
Olimila-Olislawa ;-) - 2010-04-26 22:41
Olus, gratuluje "rocznicy"! Ogladam was co pare dni i podziwiam piekne widoki (Hong kong, zwlaszcza Victoria peek jst zabojczo piekny!)! Ciekawa jestem czy po twojej podrozy dookola swiata bedziesz w stanie "spoczac" w jednym miejscu i chodzic normalnie do pracy?

Pozdrawiam cie serdecznie kochana i mam nadzieje ze kiedys w kocnu sie znow spotkamy!

PS. u nas zycie kreci sie dookola moich dziewczynek i nie mam nawet czasu poprasowac mezusiowi koszul ;-) takie to zwykle i normalne zycie - pesteczka w porownaniu do twoich zmagan w szerokim swiecie :-) Buziaki

Olimila-Olislawa ;-)
Olimila-Olislawa ;-) - 2010-04-29 10:04
Olus, sto lat z okazji urodzin! jejku, czy to juz TE urodziny co mysle? nie bede cie zdradzac, bo i tak na ten wiek nie wygladasz :-) Milej zabawy, gdziekolwiek dzis jestes :-)

Michasia
Michasia - 2010-04-29 13:25
Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i udanej dalszej wyprawy dookoła świata. :) Buziaczki. :* :*

kuzynka Aga
kuzynka Aga - 2010-04-29 18:55
Olusia, wszystkiego naj z okazji urodzin!!! i gratulacje z okazji rocznicy! :) ale wracaj już, bo tęsknimy!!! :)

aleksandrartwt - 2010-05-02 15:22
Dziekuje Wszystkim za zyczonka! Jestescie wspaniali, ze pamietaliscie o urodzinach, i ze dajecie o sobie znac :)!
Urodziny spedzilam w samolocie z KL na Borneo, a w ramach urodzinowego szalenstwa zamowilam sobie super wypasne danie na pokladzie (pieczen wolowa w sosie grzybowym), ktora przypomniala znajome smaki i rodzinne strony :-).
Pozdrawiam cieplutko z Kuchingu na Borneo, gdzie powolny internet niestety nie pozwala mi na dalsze uzupelnianie bloga :(.
Buzki! :):):)

Arek c.
Arek c.  - 2010-05-04 23:12
Czesc Ola.
Swietne Fotki sledze i podziwiam :)
Trzymajcie tak dalej!! :)

asku88
asku88 - 2010-05-10 10:37
piękna podróż .. życzymy powodzenia :)

Michasia
Michasia - 2010-06-04 16:28
hej Olka. gdzie teraz jesteście ? dajcie jakieś piękne zdjęcia i relację z waszej wyprawy. czekamy. buziaczki. :*

Aleksandra Koprowicz
Zasoby: 450 wpisów450 202 komentarze202 3511 zdjęć3511 0 plików multimedialnych0